czwartek, 4 października 2012

Bohaterowie.

Główni bohaterowie :

Natasha - skromna miła dziewczyna,siostra Zayn'a Malika. Ładnie śpiewa ale nie lubi śpiewać publicznie. Nie ma ulubionego koloru, lubi wszystkie kolory tęczy. W szkole jest lubiana i b.dobrze się uczy. Jej najlepszą przyjaciółką jest Amelia. Nie ma chłopaka.

Zayn - brat Natashy. Szalony,rozrywkowy. Wszkole jest popularny. Ma dziewczynę i imieniu Ade. Nie lubi się kłócić z siostrą, a jak już się pokłócą zaraz idzie ją przeprosić. Lubi gdy dziewczyna jest szczera.

Amelia - przyjaciółka Natashy. Obie lubią zakupy. Uczy się podobnie jak Natasha. Razem spędzają strasznie dużo czasu. 

Ade - Dziewczyna Zayn'a. Strasznie lubi spędzać czas z Natashą. 

Niall - przyjaciel Zayn'a z zespołu. Nie ma dziewczyny, szuka tej jedynej. 

Louis,Liam,Harry - dobrzy koledzy Zayn'a. Wszyscy nie mają dziewczyn.


_________________
oczywiście, będzie więcej bohaterów ale to są główni. Jutro postaram się dodać 1 rozdział.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz