Natasha - skromna miła dziewczyna,siostra Zayn'a Malika. Ładnie śpiewa ale nie lubi śpiewać publicznie. Nie ma ulubionego koloru, lubi wszystkie kolory tęczy. W szkole jest lubiana i b.dobrze się uczy. Jej najlepszą przyjaciółką jest Amelia. Nie ma chłopaka.
Zayn - brat Natashy. Szalony,rozrywkowy. Wszkole jest popularny. Ma dziewczynę i imieniu Ade. Nie lubi się kłócić z siostrą, a jak już się pokłócą zaraz idzie ją przeprosić. Lubi gdy dziewczyna jest szczera.
Amelia - przyjaciółka Natashy. Obie lubią zakupy. Uczy się podobnie jak Natasha. Razem spędzają strasznie dużo czasu.
Ade - Dziewczyna Zayn'a. Strasznie lubi spędzać czas z Natashą.
Louis,Liam,Harry - dobrzy koledzy Zayn'a. Wszyscy nie mają dziewczyn.
_________________
oczywiście, będzie więcej bohaterów ale to są główni. Jutro postaram się dodać 1 rozdział.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz