Wyobraź sobie że masz na imię Natasha i 16 lat twoim bratem jest Zayn Malik. Jesteś dosyć nieśmiała. Pochodzicie z Wielkiej Brytani dokładnie z Londynu. Twój brat pewnego dnia poszedł do x-factor gdzie przeszedł dalej . Tam się wszystko zaczęło. Twojego brata dołączono do zespołu o nazwie 'One Direction' gdzie poznał resztę zespołu Liama,Louisa,Nialla oraz Harrego. Skończył się x-factor niestety nie wygrali ale zaszli daleko. Pewnego dnia poszłaś razem z bratem na próbę i żeby poznać resztę chłopaków.
- Chłopaki to jest moja siostra Natasha. - powiedział Zayn
- Miło mi cię poznać - pierwszy podszedł blondyn o niebieskich oczach - Jestem Niall.
Tak samo było z resztą. Po próbie podszedł do ciebie Louis :
- Podobało ci się ? - spytał
- Tak, podoba mi się - odpowiedziałaś
Byłaś trochę zawstydzona, bo jesteś nieśmiała. Podszedł do ciebie blondyn i zapytał się :
- Masz może chusteczkę ? - spojrzał na ciebie
Nic nie mówiąc wzięłaś torebkę i chciałaś wyciągnąć i mu dać. Ale torebka ci spadła i wszystko się wysypało. Szybko chciałaś pozbierać ale blondyn powiedział :
- Czekaj, pomogę ci.
I zaczął zbierać razem z tobą
- Dziękuje, ale nie musisz
- Ale chcę - uśmiechnął się do ciebie.
Pozbieraliście, i dałaś mu tą chusteczkę. Po jakiś 30 min podszedł do ciebie Zayn i powiedział :
- Idziemy ? - patrzył na ciebie
- Tak, już się zbieram - uśmiechnęłaś się
Pożegnałaś się z wszystkimi i poszliście. W drodze do domu rozmawiałaś z bratem o... w sumie to o wszystkim. Kiedy już byliście w domu poszłaś do siebie i weszłaś na facebooka. Napisałaś to swojej przyjaciółki Amelii że właśnie poznałaś chłopaków z 1D, obie lubiliście ich jak śpiewali w x-factor.
______________
Podoba się ? Zapraszam na więcej. Będzie ciekawie. ; )