czwartek, 4 października 2012

Bohaterowie.

Główni bohaterowie :

Natasha - skromna miła dziewczyna,siostra Zayn'a Malika. Ładnie śpiewa ale nie lubi śpiewać publicznie. Nie ma ulubionego koloru, lubi wszystkie kolory tęczy. W szkole jest lubiana i b.dobrze się uczy. Jej najlepszą przyjaciółką jest Amelia. Nie ma chłopaka.

Zayn - brat Natashy. Szalony,rozrywkowy. Wszkole jest popularny. Ma dziewczynę i imieniu Ade. Nie lubi się kłócić z siostrą, a jak już się pokłócą zaraz idzie ją przeprosić. Lubi gdy dziewczyna jest szczera.

Amelia - przyjaciółka Natashy. Obie lubią zakupy. Uczy się podobnie jak Natasha. Razem spędzają strasznie dużo czasu. 

Ade - Dziewczyna Zayn'a. Strasznie lubi spędzać czas z Natashą. 

Niall - przyjaciel Zayn'a z zespołu. Nie ma dziewczyny, szuka tej jedynej. 

Louis,Liam,Harry - dobrzy koledzy Zayn'a. Wszyscy nie mają dziewczyn.


_________________
oczywiście, będzie więcej bohaterów ale to są główni. Jutro postaram się dodać 1 rozdział.

środa, 3 października 2012

Prolog.

Wyobraź sobie że masz na imię Natasha i 16 lat twoim bratem jest Zayn Malik. Jesteś dosyć nieśmiała. Pochodzicie z Wielkiej Brytani dokładnie z Londynu. Twój brat pewnego dnia poszedł do x-factor gdzie przeszedł dalej . Tam się wszystko zaczęło. Twojego brata dołączono do zespołu o nazwie 'One Direction' gdzie poznał resztę zespołu Liama,Louisa,Nialla oraz Harrego. Skończył się x-factor niestety nie wygrali ale zaszli daleko. Pewnego dnia poszłaś razem z bratem na próbę i żeby poznać resztę chłopaków.
- Chłopaki to jest moja siostra Natasha. - powiedział Zayn
- Miło mi cię poznać - pierwszy podszedł blondyn o niebieskich oczach - Jestem Niall.
Tak samo było z resztą. Po próbie podszedł do ciebie Louis :
- Podobało ci się ? - spytał
- Tak, podoba mi się - odpowiedziałaś
Byłaś trochę zawstydzona, bo jesteś nieśmiała. Podszedł do ciebie blondyn i zapytał się :
- Masz może chusteczkę ? - spojrzał na ciebie
Nic nie mówiąc wzięłaś torebkę i chciałaś wyciągnąć i mu dać. Ale torebka ci spadła i wszystko się wysypało. Szybko chciałaś pozbierać ale blondyn powiedział :
- Czekaj, pomogę ci.
I zaczął zbierać razem z tobą
- Dziękuje, ale nie musisz
- Ale chcę - uśmiechnął się do ciebie.
Pozbieraliście, i dałaś mu tą chusteczkę. Po jakiś 30 min podszedł do ciebie Zayn i powiedział :
- Idziemy ? - patrzył na ciebie
- Tak, już się zbieram - uśmiechnęłaś się
Pożegnałaś się z wszystkimi i poszliście. W drodze do domu rozmawiałaś z bratem o... w sumie to o wszystkim. Kiedy już byliście w domu poszłaś do siebie i weszłaś na facebooka. Napisałaś to swojej przyjaciółki Amelii że właśnie poznałaś chłopaków z 1D, obie lubiliście ich jak śpiewali w x-factor.


______________
Podoba się ? Zapraszam na więcej. Będzie ciekawie. ; )